Title Image

Co to jest SEO i w czym pomoże Twojej firmie?

pozycjonowanie-stron-internetowych-opole

Co to jest SEO i w czym pomoże Twojej firmie?

Search Engine Optimization – w skrócie SEO. To pod tym angielskim skrótem ukrywa się jeden z najistotniejszych i najbardziej rozwojowych aspektów funkcjonowania firm w Internecie. 


Najkrócej po polsku określa się SEO pozycjonowaniem. Działania SEO mają za zadania wypozycjonowanie danej strony internetowej w wyszukiwarce – im wyższa pozycja, tym lepiej dla danej firmy.

 

Obecnie nie ma bardziej znaczącego źródła pozyskiwania klientów niż wyszukiwarki. A że Google zdominowało absolutnie światowy rynek, to działania pozycjonowania pod algorytmy Google stały się najbardziej kluczowe dla wielu firm – globalnych, ale także tych lokalnych.

 

Korzyścią usług SEO dla lokalnej firmy jest fakt, że poprzez wysokie pozycje w Google na dane frazy kluczowe jest w stanie ona uzyskać ruch na stronie internetowej, dzięki któremu może pozyskać kolejnych klientów. 

 

Samo utworzenie strony internetowej dla firmy jest już dobrym początkiem. Jednak brak działań SEO można porównać do podlewania. Strona internetowa jest niczym roślina. Działania optymalizacji i pozycjonowania strony są niczym podlewanie. Poprawa i aktualizacja treści na stronie oraz linkowanie do Twojej strony są niczym woda, bez której strona nigdy nie urośnie. Dodanie odpowiednich słów kluczowych na stronę internetową jest niczym użyźnianie gleby – słowa, którymi posługują się klienci podczas wyszukiwania danych usług i produktów, które oferuje Twoja firma powinny być odpowiednio użyte, aby strona www była prawidłowo nasycona w oczach robotów wyszukiwarki Google. 

 

To jak wysoko znajdziesz się w rankingu wyszukiwarki znacząco wpłynie na to, czy będziesz odpowiednio widoczny dla potencjalnych klientów. Wysoka pozycja na pierwszych stronach Google to także duży atut w walce z konkurencyjnymi firmami z Twojej branży. 

 

Jeśli szukasz przejrzystej oferty SEO dla Twojej firmy w niskiej cenie sprawdź nasze pakiety na-stronie.pl. Możesz zdecydować w jakim zakresie będzie przebiegała optymalizacja Twojej strony internetowej. Nie narzucamy długości trwania usługi – możesz wykupić pakiet jednorazowej optymalizacji lub pozycjonowanie na kilka miesięcy.

No Comments

Post a Comment