Title Image

Dlaczego strona www za kilkaset złotych ostatecznie będzie kosztować Cię więcej

We're quite the bloggers
tanie-strony-internetowe-opole

Dlaczego strona www za kilkaset złotych ostatecznie będzie kosztować Cię więcej

Jeśli firma marketingowa mówi Ci w swojej ofercie tylko o części kosztów utworzenia strony internetowej, a ostatecznie okazuje się, że całkowita kwota, jaką musisz zapłacić jest większa, to zastanów się, czy taka oferta jest dla Ciebie optymalna. 

Pamiętaj wybierając usługę zaprojektowania strony www, że w pakiecie, za który płacisz powinno się znaleźć wszystko bez czego strona internetowa musi funkcjonować.

 

Znajdując ofertę utworzenia strony internetowej za 500 złotych sprawdź, czy kwota nie obejmuje tylko utworzenia projektu strony, do której nie będziesz miał potem dostępu. Niestety częstą praktyką oferowaną w Internecie są usługi utworzenia strony internetowej za mniej niż 1000 złotych, które okazują się niedomówieniem. Koszt utworzenia strony internetowej, która ma prawo przynieść Twojej firmie jakiekolwiek korzyści nie obejmie taka kwota. Same koszty wykupienia pożądanej domeny oraz hostingu, a także opłacenie pracy specjalistów, którzy przygotują odpowiednie treści graficzne oraz tekstowe przekracza takie kwoty. 

 

Strona internetowa za 500 złotych to ostatecznie pieniądze wyrzucone w błoto, ponieważ aby móc edytować stronę, dodawać samodzielnie treści i ją aktualizować potrzebny jest system zarządzania treścią (CMS), który będzie dodatkowo kosztował.

 

Tak samo w przypadku bezpieczeństwa danych na stronie, zwłaszcza jeśli Twoi klienci mają przesyłać dane do Twojej firmy za pomocą strony internetowej. Jeśli kupisz stronę internetową za kilkaset złotych, bez odpowiednich zabezpieczeń w postaci kluczowego w obecnych czasach certyfikatu SSL, to wydatki z powodu ewentualnych spraw sądowych z tytułu braku odpowiedniego zabezpieczenia danych osobowych mogą sumarycznie kilkukrotnie wyższe niż sam koszt zaprojektowania optymalnej strony internetowej. 

 

Jako na-stronie.pl jesteśmy uczciwi wobec każdego i dlatego nasze pakiety zawierają wszystko, co jest potrzebne do odpowiedniego działania utworzonej strony internetowej. 

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów.

No Comments

Post a Comment